Cadeau doen….
De ideale situatie

Vraag raad en ontdek de weg naar de oplossing

Kleurenbloem Kracht van Kleur

Kleurkaartlegging ‘De ideale situatie’ cadeau doen!

Wat leuk dat je deze kleurkaartlegging cadeau wilt doen! Wat is er mooier voor de ontvanger dan door jouw cadeau op een eenvoudige manier nieuwe inzichten te krijgen rondom een probleem of een situatie en direct de weg naar de oplossing of de ideale situatie te ontvangen.

De uitkomst van de kleurkaartlegging is gebaseerd op de kleurenpsychologie. De inzichten helpen de ontvanger met zijn of haar persoonlijke ontwikkeling en groei.

Bestel deze kleurkaartlegging. Je betaalt met iDeal (of Bancontact voor België). Met het bestellen van de kleurkaartlegging ga je akkoord met de Algemene Voorwaarden van Kracht van Kleur.

Degene aan wie je de kleurkaartlegging cadeau doet ontvangt een e-mail met daarin de link naar de online kleurkaartlegging. 

Kosten kleurkaartlegging € -

De ervaring van anderen

★★★★★
Klopt helemaal, bizar!
- Dolly

★★★★☆
Mooi
- Marjolein

★★★★★
Ongelofelijk mooi om te lezen dat de kleuren die ik instinctief uitkies zo overeenkomen met hetgeen ik voel. Hier heb ik iets aan en hier kan ik mee aan slag!
- Saskia

★★★★★
TOP ! Klopt en is zeker een hulp op je pad 💜 Dankbaar 😘
- Patricia Letsoin

★★★★☆
Verwoord goed wat ik onbewust eigenlijk al wist. Met de uitdagingen die naar voren komen, kan ik echt aan de slag
- Henriet

★★★☆☆
Groen is mijn kleur in huis , maar niet het groen uit de carrousel .
- Monique

★★★★★
Heel interessant
- Monique

★★★★★
Verrast! Het klopt met hoe ik me voel en waar ik nu sta in het leven. En hopelijk waar ik naartoe ga...
- Belinda

★★★★☆
Leuk en doeltreffend
- Randolph

★★☆☆☆
Lastig te plaatsen in mijn eigen context.
- Laura

★★★★★
Prachtig! Komt zo overeen met deze periode in mijn leven
- Jacqueline Turenhout

★★★★☆
Grappig
- Laura

★★★★★
Kloppend en inspirerend
- Patty

★★★★★
Wow!! Ik sta versteld! Nog een bevestiging dat de kleuren wel degelijk kloppen. Ik heb me laten leiden door mijn gevoel tijdens het kleuren kiezen, maar misschien zat mijn klein stukje "weten" er ook tussen? Mijn worsteling op dit moment is dat ik na mijn reis hard geland ben thuis, dat ik het gevoel heb de verbinding die ik onderweg zo voelde kwijt ben. Ik wil een manier vinden ook in m'n dagelijks leven te kunnen verbinden...groetjes, Jessie
- Jessie

★★★★★
Klopt als een bus 😉 Ik heb inderdaad nog wat werk rond zelfzorg. Groetjes, Jessie
- Jessie

★★★★☆
Is wel leuk Om wederom een bevestiging te krijgen
- Mo

★★★★★
Heel duidelijke en heldere kaartlegging. Ik kan hier wel wat mee en ga dat ook doen. Bedankt!
- Sandra

★★★★★
Heel mooi, dank je! x
- Inga

★★★★★
Er is heel goed verwoord wat ik voel.
- Anja Nuijten

★★★★★
interessant!
- sammy
Kleurenbloem Kracht van Kleur - uit deze kleurenbloem kies je de kleuren voor de online kleurkaartlegging waarmee je werkt oon persoonlijke groei en ontwikkeling op basis van de kleurenpsychologie.

Ontvang informatie en onze blogs

Meld je aan en ontvang regelmatig het nieuwe blog en informatie over Kracht van Kleur.

Dank voor je aanmelding! Binnenkort ontvang je ons nieuwe blog op het aangegeven e-mailadres.

Pin It on Pinterest

Share This

Deel deze pagina!

Interessante pagina of blog? Deel dan op jouw account!